Fainas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fainas forumas

:)
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Made in LT.

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Made in LT.   Made in LT. EmptyTr. 05 14, 2008 7:33 pm

Lietuviška muzika.
Ką manote? Nekenčiate? Tik jos ir klausotės?
Išsakykite savo nepakartojamas ir originalias nuomones.
Aš, pavyzdžiui, visai klausausi LT muzikos - taip pat, kaip ir užsienietiškos, tik kad mažiau yra gerų dainų. Viskas aišku - nes šalelė mažesnė
Klausausi: Alinos Orlovos, Andriaus Mamontovo, Jurgos Šeduikytės, Pieno Lazerių, Gravel.
Mano manymu, čia ir yra beveik visi žinomi 'perliukai'.
Nesakau, kad jeigu esi nežinomas, niekas tavęs nesiklausys, bet, savaime aišku, klausysis daug mažiau. Nes daugelis, klausydamiesi Radžio kniaukavimo nepagalvoja, kurgi jį pirmą sykį pamatė. Ogi per mūsų 'mylimą' TV.
Viską ir išsakiau, dabar laukiu jūsų.
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. EmptyTr. 05 14, 2008 8:03 pm

Nekenciu. 1
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. EmptyTr. 05 14, 2008 8:25 pm

Ko? TV ar LT muzikos?
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. EmptyŠt. 05 17, 2008 9:08 am

TV man patinka, (nors ir ne visada) bet muzika tai ne mano skonio. As kai pripratus prie uzsienietiskos muzikos tai man kazkaip tie lietuviski zodziai dainose dabar atrodo,kad nedera. 35
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. EmptyŠt. 05 17, 2008 10:49 am

Nu šiaip man patinka su prasme dainos, o ne kažkokios beprasmės kaip pvz. bumčik bumčik.
Mamontovas ar Šeduikytė kuria būtent tokias kokios man patinka
Atgal į viršų Go down
Katsumi
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Katsumi



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. EmptyŠt. 05 17, 2008 6:42 pm

Chem...Klausau,neklausau,neklausysiu.Išimtis ONLY Mamontavui xDD
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. EmptyŠt. 05 17, 2008 7:16 pm

O Šeduikytės nemėgsti?
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. EmptyPir. 05 19, 2008 1:21 pm

Keista... Aš kaip tik Šeduikytę 'įsimylėjus' 1
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. EmptyTr. 08 20, 2008 9:01 am

Jap, ji gražiai dainuoja
Atgal į viršų Go down
Little Miss Nightmare.*
®espect
®espect
Little Miss Nightmare.*



Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. EmptyAntr. 07 14, 2009 12:57 pm

Mamontovas.. Mikutavičius.. Umm. Lyg ir viskas. Labai retai klausau Lietuviškos muzikos, nes ja nesidomiu. Tiesiog mano kitas stilius. ;D Nors jei atsirastų kokių gotik'ų ar alternatyvų, tai ką gali žinoti *smirk*
Oh. Dar ŽAS. Patinka, nes dainos įvairiapusės - prikolai & visiški nonsense'ai, priverčiančios kiek susimąstyti, ar kiek "rimtesnės". Na gerai. Tokią žinau tik vieną. "Sapnų kulkos". Bet vistiek. Veža, kaip pavargsti nuo "rimtos" muzikos ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Made in LT. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Made in LT.   Made in LT. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Made in LT.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fainas forumas :: Pasaulis kitu kampu :: Muzika-
Pereiti į: