Fainas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fainas forumas

:)
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Bomberman'as

Go down 
+3
Satine
Ginta.
Julliet
7 posters
AutoriusPranešimas
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Bomberman'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Bomberman'as   Bomberman'as EmptyPir. 05 12, 2008 2:31 pm

http://www.y8.com/games/Playing_with_Fire_2
Labai paprastas žaidimėlis - bomberman'as. Pirmiausia pasirenki '1 player/2 players', tada priešininkų skaičių ir lygį. Su 'arrow keys' (dabar prisiminiau, kaip jie vadinasi 18 ) valdai savo žmogeliuką, o su 'space' - dedi bombą. Kai kurios tavo išsprogdintos dėžės gali būti tuščios, bet kai kuriose gali rasti ir gerų daiktų: žaibą, kuris padidina tavo bombų stiprumą, bombą, kuri leidžia dėti viena bomba daugiau vienu metu (pvz., tu suradai bombą ir gali dėti bombą ir eidamas šalin dar ir kitą, kol ana dar nesprogo - taip padidinsi sprogimą), auksinius sportbačius, kurie pagreitina tave arba tokį paveiksliuką, kaip koja spiria bombą - tai leis tau nuspirti savo padėtą bombą į visai kitą 'labirinto' vietą, kad ir pavyzdžiui, tu padėjai dešinėj, o jinai išvažiuos per vieną kraštą ir atsiras kairėj.
Sėkmės 11
Man labai patinka, ir žaisti vienai, ir su drauge. Dažniausiai laimiu, žinoma, aš 1
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Bomberman'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bomberman'as   Bomberman'as EmptyAntr. 05 20, 2008 5:43 pm

Man patiko ! Surinkau 80750 taskus. 18
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Bomberman'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bomberman'as   Bomberman'as EmptyTr. 05 21, 2008 7:20 am

Visai nieko toks...
Atgal į viršų Go down
otiukas
Pradedantysis
Pradedantysis
otiukas



Bomberman'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bomberman'as   Bomberman'as EmptyPen. 05 23, 2008 5:41 pm

man patiko jį žudyt 10 xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Ruxizas
Pradedantysis
Pradedantysis
Ruxizas



Bomberman'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bomberman'as   Bomberman'as EmptyAntr. 06 17, 2008 1:02 pm

naujasnem ( o gal ir sitam) galima ne tik savo bet ir priesu bombikes nuspirt i sali 9 20
Atgal į viršų Go down
samanciuke*
Lankytojas
Lankytojas




Bomberman'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bomberman'as   Bomberman'as EmptyAntr. 06 17, 2008 8:45 pm

surinkau 66520 taskus yegaaa!!!!!!!
18 18 18 18 18 4 19
Atgal į viršų Go down
alexa
Lankytojas
Lankytojas
alexa



Bomberman'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bomberman'as   Bomberman'as EmptyPen. 09 04, 2009 9:32 pm

patiko man
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bomberman'as Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bomberman'as   Bomberman'as Empty

Atgal į viršų Go down
 
Bomberman'as
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fainas forumas :: Plepesiai ir įdomybės :: Žaidimai-
Pereiti į: