Fainas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fainas forumas

:)
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Snarglius ;D

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Snarglius ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Snarglius ;D   Snarglius ;D EmptyPir. 05 12, 2008 2:25 pm

http://www.miniclip.com/games/sling/en/
Тąsyk šį žalią 'snarglių' nuo vieno taško ant kito, kad pasiektum išėjimą. Valdymas pele.
Man jis labai patiko, bet vos praėjus kokius 3 lygius, nusibosta, o po 15 min. vėl žaidžiu iš najo 1 Šiaip tai labai patiko, toks lengvas (pirmuosiuose level'iuose) ir atpalaiduojantis 34
Atgal į viršų Go down
Katsumi
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Katsumi



Snarglius ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snarglius ;D   Snarglius ;D EmptyPir. 05 12, 2008 7:13 pm

Fainas labai ;]]
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Snarglius ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snarglius ;D   Snarglius ;D EmptyPir. 05 12, 2008 7:57 pm

Ai,man tai toks nelabai,atrodo,kad tik gaizti laika .. Tik neisizeiskit !! 22 Daejau iki 11 levelio,surinkau 6829 taskus ir isejau. 28
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Snarglius ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snarglius ;D   Snarglius ;D EmptyPir. 05 12, 2008 8:03 pm

Nežinau, man tai kažkodėl tokie žaidimukai neatrodo laiko gaišimas... Kaip tik kartais smagu atsipalaiduoti ir pamąstyti 11
Atgal į viršų Go down
alexa
Lankytojas
Lankytojas
alexa



Snarglius ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snarglius ;D   Snarglius ;D EmptyPen. 09 04, 2009 9:02 pm

neidomus
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Snarglius ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Snarglius ;D   Snarglius ;D Empty

Atgal į viršų Go down
 
Snarglius ;D
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fainas forumas :: Plepesiai ir įdomybės :: Žaidimai-
Pereiti į: