Fainas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fainas forumas

:)
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Pageidavimai forumui

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Satine
®espect
®espect
Satine



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptySk. 05 11, 2008 7:37 pm

Pageidaukite :)
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyPir. 05 12, 2008 12:34 pm

Nežinau, gal palaikysi mane įžūlia, bet man kažkaip trūksta chatbox'o.
Ar būtų įmanoma jį padaryti? 11
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyPir. 05 12, 2008 12:52 pm

Būtų įmanoma.Tik nemanau, kad jis reikalingas, nes jis tik užima vietą ir neduoda jokios naudos.Tam yra skaip'as,PM ir netgi šito forumo skyrelis flood :)
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyPir. 05 12, 2008 12:58 pm

Na taip, bet mano manymu būtų daug lengviau bendrauti, pasiklausinėti, maždaug 'ką wk?' (nes kartais tuo būna užterštas forumas - vien chatbox'o nebuvimo dėka) ir šiaip - praleisti laiką.
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyPir. 05 12, 2008 1:01 pm

Suprantu tave, bet man atrodo kad jis užima daug vietos ir šiaip esu bandžius forume uždėt chat box'ą ir gavosi š****
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyPir. 05 12, 2008 1:06 pm

O kas gavosi? Man, pavyzdžiui, bandžius per forumup'ą arba per proboards'us, išėjo visai neblogai. (Nutylėsiu tai, kad vėliau radau bjaurų bug'ą, pakeičiantį visas lietuviškas raides į rusiškas).
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyPir. 05 12, 2008 1:08 pm

Man buvo panašu tik blogiau.nelabai norisi prisimint :)
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyPir. 06 02, 2008 8:53 am

As irgi pritariu, kad reik 'chatbox' del tu paciu priezasciu. Beje as seniau turejau lygiai toki pati foruma ir ten buvo 'chatbox'. Tikrai buvo reikalingas ir naudojamas, vietos tikrai neuzeme,nes buvo forumo apacioje-problemu irgi nebuvo. Beje kokios dar problemos, juk uszymi, kad ijungti 'chatbox' ir viskas, jis jau veikia.
Beja tos flodo temos nevisada pravercia. Tose temose reikia sedet ir laukt kol kas atrasys, o chatbox tai lyg skype. Beje dabar ne visi turi Skype programas, nes galvoja, kad ten daug virusu ir panasiai, IR DAR -kai kurie nemoka padaryti, kad jiems nepradetu rasineti nepageidaujami sveciai. [t.y. visokie turkai ir pan.] 1

Tai va viskas-baigiam apie ta 'chatbox' jis BUS ir viskas. 18
Atgal į viršų Go down
MellowSpring
Lankytojas
Lankytojas
MellowSpring



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyTr. 06 04, 2008 8:37 pm

Irgi pritariu, be čat'o čia labai niūru, nuobodu.
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyKv. 06 05, 2008 7:23 am

Jeibus chatas daug kas nenorės diskutuoti forume
Atgal į viršų Go down
alexa
Lankytojas
Lankytojas
alexa



Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui EmptyPen. 09 04, 2009 8:25 pm

oo, taip kurgi ne. kam kurėjai daryti tuos chatus, jeigu jie aprautų forumą.:>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pageidavimai forumui Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pageidavimai forumui   Pageidavimai forumui Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pageidavimai forumui
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Nusiskundimai forumui

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fainas forumas :: Svarbu :: Pasiūlymai,pageidavimai,nusiskundimai-
Pereiti į: