Fainas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fainas forumas

:)
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Kaip suprantat grožį?

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptySk. 05 11, 2008 1:47 pm

Kaip suprantat grozi?
Taip pat patarimai kaip buti grazioms, siais metais madingos spalvos, madingi rubai ir viskas ka reiktu zinoti !!

Diskutuokit. :geek:
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptySk. 05 11, 2008 7:07 pm

Man patinka viskas kas yra natūralu :)
Natūralios spalvos, nepridažyti per daug veidai ir t.t. :)
O tu kaip supranti sąvoką grožis?
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptySk. 05 11, 2008 7:55 pm

Grozis kai ne per daug isryskintos kuno linijos (ypac stambioms);
Grozis kai ne prisivaro 1kg spakliaus;
Grozis kai nesipjauna rubu spalvos.

Vat cia tai buna grozis 1
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptySk. 05 11, 2008 7:56 pm

Man dar nepatinka os vysos yyyypatingai ryškios spalvos.Tos electric ir pan.
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyPir. 05 12, 2008 12:51 pm

O man tai visai patinka, kai būna pvz., Cyber Gothic stiliuje. Dera man.
Bet kitiems gal kitaip 5
O jei šiaip, tai grožis man turi būti arba natūralus (na, aišku, jeigu visas veidas neišbertas bjauriais spuogeliais arba antakiai vešlūs kaip nežinia kas), arba labai saikingas ir skoningas. 12
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyAntr. 05 13, 2008 6:24 pm

Man patinka kai buna daug ivairiu spalvu-spalvota. Bet ne taip,kad ten belekokios spalvos. Tada tai man labai grazu.
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyPir. 05 19, 2008 8:24 am

Man tai nepatinka spalvų kratiniai
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyPir. 05 19, 2008 6:07 pm

Man tai patinka-diena pralinksmina. 30
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyPir. 05 19, 2008 6:59 pm

Nu tokie jau visiškai "ne į temą"
Atgal į viršų Go down
Vanilla
Pradedantysis
Pradedantysis
Vanilla



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyKv. 06 05, 2008 10:05 am

Hmm.MAn tai patinka natūralus grožis. Aš prieš - solerimus.NEs manau jog tai nesveika, ir visai negražu. Man patinka kai dažmasi žemės spalvom- tai ruda, juoda, žalia, orandžinė. Ir tokios blankęsnės spalvos. 14
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyKv. 06 05, 2008 10:12 am

Soliariumai gali sukelti odos vėžį
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyPen. 06 06, 2008 3:51 pm

0 man kaip tik grazu kai panele graziai visa nurudus (bet tik truputi), bet ne taip, kad nuo to idegio jos tampa oranzines. 22 0 odos vezi gali sukelti tik DAZNAI naudojantis soliariumu. Siaip jeigu kada eisiu i soliariuma tai stengsiuos kuo reciau eiti. 34
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyPen. 06 06, 2008 4:17 pm

otei neprireiks į soliariumą :D
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyPen. 06 06, 2008 4:52 pm

Jo ir nesidegint gali, pavydziu. 1
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyPen. 06 06, 2008 4:59 pm

Aha :D
Atgal į viršų Go down
Vynuogė
Forumietis
Forumietis
Vynuogė



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyŠt. 06 07, 2008 12:36 pm

Kad naturalu,tas ir gražu. 1 6
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? EmptyTr. 06 18, 2008 9:45 am

Man ziauriausia kai soliariuminiu veidai buna vos ne oranziniai, o kaklas baltas. 0i tada zvengiu. 29
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip suprantat grožį? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip suprantat grožį?   Kaip suprantat grožį? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kaip suprantat grožį?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Rimti patarimai kaip elgtis lifte

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fainas forumas :: Plepesiai ir įdomybės :: Sveikata ir grožis-
Pereiti į: