Fainas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fainas forumas

:)
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Choc-chip cook'iai

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Blue Panther
Labai geras forumietis
Labai geras forumietis
Blue Panther



Choc-chip cook'iai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Choc-chip cook'iai   Choc-chip cook'iai EmptySk. 03 29, 2009 9:28 am

Jau antrą kartą gaminau šituos nesveikai skanius sausainius :D. Gal Jum jie ir neskanūs, bet man jie nuostabūs. Tai receptas toks:

Reikės:

1. 300 g miltų
2. 1 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių
3. Žiupsnelio druskos
4. 220 g rudojo cukraus
5. 190 g juodojo šokolado gabaliukų (manau, kad galima naudoti ir pienišką šokoladą :S)
6. 125 g ištirpinto sviesto
7. 1 kiaušinio
8. Pakelio pieno (ne, į sudėtį neįeina, bet su kuo kitu gi Jūs valgysit sausainius :P?)
9. Kepimo popieriaus (ne maisto produktas, bet visgi mirtinai reikalingas :D)
Pastaba: Aš gaminau tik pusę kiekio. Kaip pirmą kartą to tikrai užtenka ;).

Paruošimas:

1. Susmulkinam šokoladą.
2. Vidutiniame dubenyje sumaišome miltus, kepimo miltelius, rudąjį cukrų ir šokolado gabaliukus.
3. Ištirpinam sviestą.
4. Mažesniam dubenėly suplakam kiaušinį ir sviestą, įberiam žiupsnelį druskos.
5. Kiaušinio ir sviesto mix'ą supilam į miltų, rudojo cukraus ir šokolado mix'ą. Sumaišome. Aš patarčiau maišyti rankomis, nes su šaukįštu ne kas gaunasi :D.
6. Išklojam skardą kepimo popieriumi.
7. Paimam maždaug šaukštą mūsų pasigamintos tešlos ir suvyniojam į rutuliuką. Tokius rutuliukus sudedam į skardą išklotą kepimo popieriumi maždaug kas 4 cm.
Pastaba: Aš pati tuos rutuliukus suplojau į blyną, nes kitaip jie iškepę būna per stori ;).
8. Įkaitinam orkaitę iki 180oC. Įkaitinus "pašaunam" sausainius ir kepam 18-20 min arba pakol sausainukai nusidažo aukso spalva.
9. Na ką čiau jau ir kalbėt... Sausainius atvėsinat, įsipilat stiklinę pieno-ir skanaus!

Choc-chip cook'iai Cookie
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



Choc-chip cook'iai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Choc-chip cook'iai   Choc-chip cook'iai EmptySk. 03 29, 2009 9:55 am

Atrodo ga;l ir visai neblogai :D
Atgal į viršų Go down
 
Choc-chip cook'iai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fainas forumas :: Plepesiai ir įdomybės :: Kulinarija-
Pereiti į: