Fainas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fainas forumas

:)
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 'Linkin Park' Fan Club ;D

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyŠt. 05 10, 2008 12:09 pm

Linkin Park - Alternative Rock stiliaus muziką grojanti grupė, naujausias albumas - 'Minutes to Midnight', naujausia daina - 'Given Up'.
Pamaniau, kad tikriausiai daugelis LP'us žino, tai gal pasidalins nuomonėmis, kritika, patarimais, nurodymais? 8)
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyŠt. 05 10, 2008 12:10 pm

gal važiuosiu į koncą :)
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyŠt. 05 10, 2008 12:13 pm

Bus?!
Viskas, varysiu. Kur, kada, kiek maždaug kainuos bilietai?
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyŠt. 05 10, 2008 1:59 pm

Nežinau nei kada nei kiek kainuos bilietai.Man rods Vilniuj.Ir šiaip per google įvesk Linkin Park Lietuvoje ir rasi ;)
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyŠt. 05 10, 2008 5:51 pm

Ačiū už raktažodį, susiradau.
Bus Birželio 10 dieną, bilietai jau pradėti pardavinėti, bet tikriausiai neisiu. Dėl vienos paprastutės priežąsties. Dėl kainos. Už pusantros valandos tikrai negaliu sau leisti 100-170 litų.
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptySk. 05 11, 2008 8:09 am

Aš tai nežinau ar važiuosiu.Nors šiaip norėčiau ;(
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyPir. 05 12, 2008 7:17 pm

Nesidomiu,bet kai kurios dainos tai visai nieko. 9
Atgal į viršų Go down
Julliet
Patyręs forumietis
Patyręs forumietis
Julliet



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyPir. 05 12, 2008 7:37 pm

Kai kurios?! Gi visos 1
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyŠt. 05 17, 2008 9:09 am

Gal kai kuriems ir visos,bet man dar kol kas ne 1
Atgal į viršų Go down
Satine
®espect
®espect
Satine



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyŠt. 05 17, 2008 10:49 am

Nu man kaip ir Gintai, kai kurios.
Atgal į viršų Go down
Little Miss Nightmare.*
®espect
®espect
Little Miss Nightmare.*



'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D EmptyAntr. 07 14, 2009 12:26 pm

Mh, man patinka visos, iš tų kurias turiu ;D Šiaip, mano smegenelės linksta prie alternatyvo, kaip pastebėjau, soo, nieko labai keisto. xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





'Linkin Park' Fan Club ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: 'Linkin Park' Fan Club ;D   'Linkin Park' Fan Club ;D Empty

Atgal į viršų Go down
 
'Linkin Park' Fan Club ;D
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fainas forumas :: Pasaulis kitu kampu :: Muzika-
Pereiti į: