Fainas forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fainas forumas

:)
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis?

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
avietė :]
Lankytojas
Lankytojas
avietė :]



Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis?   Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? EmptyKv. 07 03, 2008 1:06 pm

Man asmeniškai patinka žaisti abu šiuos žaidimus, o jums? 37 Bet žiūrėti per tw labiau patinka futbola.. 22 O ką jūs manote apie abu šiuos žaidimus? Kuris yra geresnis jūsų nuomone?
Atgal į viršų Go down
Blue Panther
Labai geras forumietis
Labai geras forumietis
Blue Panther



Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis?   Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? EmptyKv. 07 03, 2008 2:26 pm

man ir painka zaisti abu, bet ziureti man labiau patinka kase :)
Atgal į viršų Go down
Ginta.
Super forumietis
Super forumietis
Ginta.



Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis?   Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? EmptyKv. 07 03, 2008 3:49 pm

Zaisti - fule. Ziureti - kase. 6
Atgal į viršų Go down
Indrūū.*
Lankytojas
Lankytojas
Indrūū.*



Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis?   Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? EmptyPen. 05 29, 2009 6:29 pm

Man taj krepšinis. O fulę retkarčiais palošiu, o šeip man neįdomu žiūrėti per televizorių. Krepšinį aš labai gerai lošiu. 37
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis?   Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Padiskutuokime kas geriau futbolas ar krepšinis?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Fainas forumas :: Plepesiai ir įdomybės :: Sportas-
Pereiti į: